Rychlý kontakt:

+420 776 077 842

Realitní makléři

Mgr. Milan Halouzka

Vážené dámy a pánové,
velice si vážíme Vašeho zájmu o naše služby. Dovolte, abych Vám krátce představil naši realitní kancelář.

Když jsem v roce 1997 s téměř desetiletou praxí coby zaměstnanec Katastrálního úřadu Brno-venkov a s vystudovaným oborem právní vztahy k nemovitostem na MU v Brně přemýšlel, co dál, bylo založení společnosti zabývající se službami v oblasti nemovitostí jasnou volbou.

Od té doby naše realitní kancelář úspěšně zúřadovala stovky případů, získali jsme mnoho cenných zkušeností, ale především důvěru mnoha spokojených klientů. Klientů, se kterými se denně potkáváme, a jsme hrdí na to, že se k nám opět vrací.

I přes několik nabídek ke spolupráci ze strany různých velkých nadnárodních realitních kanceláří a frenčízových sítí jsme si ponechali status rodinného podniku. Snažíme se, aby naše služby měly spíše osobní charakter s důrazem na důvěru mezi makléřem a klientem. Za dobu naší existence se nám podařilo vytvořit a zrealizovat několik úspěšných a výjimečných projektů jako je např. bytový dům v Tišnově na ulici Na Hrádku ve spolupráci se společností Stavoprogres a.s. či prodej 11 nízkoenerge­tických rodinných domů v Šerkovicích v kooperaci se známou rakouskou společností Strabag, a.s. Postupem času došlo k nárůstu počtu našich zaměstnanců i k rozšíření okruhu působnosti naší společnosti, vždy však s důrazem na zachování vysoké úrovně našich služeb a korektního jednání.

Těší nás, že díky výše uvedenému jsme se již po pár letech stali největší a nejúspěšnější realitní společností působící na Tišnovsku a o svůj úspěch se rádi dělíme prostřednictvím finanční podpory regionu.

Tišnovsko se díky své poloze a výbornému dopravnímu spojení na Brno stalo vyhledávanou lokalitou pro příjemné a zdravé bydlení a my jsme poctěni, že můžeme podnikat právě zde a možná i s Vámi.

 

BcA. Aleš Cecava

Mé jméno je Aleš Cecava a jsem rodilým tišnovákem, který v tomto městě žije a zná důvěrně svoji lokalitu.

Rád vás provedu celým procesem prodeje, koupi či pronájmu vaší nemovitosti na základě své osobní zkušenosti více jak ze 120 zrealizovaných obchodů, díky kterým vám mohu nabídnout své profesionální služby.

Mám rád příběhy a proto mě zajímá právě ten váš. Nevěřím na náhody a pokud se tedy společně potkáme, rád si jej vyslechnu a společně najdeme to pravé řešení pro vás.

Těším se na naše setkání a úspěšně zrealizovaný obchod.

 

Bc. Jitka Mikulová

Jmenuji se Jitka Mikulová, původem pocházím z Valašska a do Tišnova jsem se dostala oklikou přes Prahu a Nový Jičín, kde jsem posbírala řadu zkušeností na pozici obchodního zástupce pro Moravu a Čechy se zaměřením i na veřejné zakázky.

V realitách a současně přímo v kanceláři Komplexní Reality jsem již více než 10 let a za tu dobu jsem zrealizovala stovky prodejů a pronájmů. A vím jistě, že žádná z transakcí není stejná, že vždy jsou okolnosti, podmínky a příběhy odlišné. Je to jako živý organismus, který je v pohybu a neustále se vyvíjí. A to mě na tom baví.

Cením si a nabízím zodpovědnost, důvěru, osobní a férový přístup, vytrvalost a intuici.

Bude mi potěšením spolupracovat právě s Vámi.